Culman Arcanus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu 1. Bölüm; Hiçliğin Çığlığı

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

D y l a n Alfie Q u e e n ->

2 posters
YazarMesaj
Dylan Alfie Queen
Ravenclaw I. Sınıf
Dylan Alfie Queen

Rpg Partner : Yok

D y l a n Alfie Q u e e n -> Empty
MesajKonu: D y l a n Alfie Q u e e n ->   D y l a n Alfie Q u e e n -> EmptyCuma Mayıs 01, 2009 8:09 pm

Karakter * Kartı

İsim: Dylan Alfie
Soyisim: Queen
Bina: Ravenclaw
Sınıf: Iv
Okul: Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu
Asa İsmi: -
Soy: İrlandalı
Kan: Safkan

Benim * Hakkımda

İrlanda doğumluyum, ve doğduğum ülkeyi çok seviyorum. Olgun davranışlarımdan şikayetçi arkadaşım yok. Kitaplar çoğu zaman işime arıyor, insanlardan daha çok mutlu edebiliyorlar bizi. En sevdiğim büyü düşünce okuma büyüsü bu bana gerçekten çok yardımcı oluyor sanırım; insanların o suratlarında duran kocaman sahte ifadelerden sonra suratı olmayan ve yüzünde kocaman bir yalan ifade barındırmayan kitaplar daha huzur verici olabiliyor. Herneyse; herşeye rağmen hayat harika. Bunu oldukça geç fark ettim. Baksanıza ya herkes birini seviyor ya da elinde sonunda birşey yapıyor. Kimsenin boş vakti yok aslında hayatta. Nereden uyduruyorlar anlayamıyorum? Bazen bende diyorum ama sadece Bazen. Yalandan da olsa birisiyle aşk yaşamak hoş olmazmıydı? Dudaklarına sığınabileceğin bir sevgili veya seninle kol kola gezen bir çift arkadaş... Bence gayet... Umm, her neyse ben böyleyim Olgun davranışlar sergileyen, yakışıklı ama zeki. Beni beğenen böyle beğensin fazla saçmalıklarla uğraşacak vaktim yok benim. Müzikten hoşlanıyorum, Gitar... Şarkı söylemekte bazen hoş oluyor ama vazgeçilmezimde Seks... Kimsenin bilmediği yahut bilipte kimseye diyemediği sırlarım var. Herkes sadece Popüler ve Zeki olduğumu düşünsede onların dediği kadar Suskun falan değillim. Tadımı hiç bir ezik bilmiyor öyle değilmi? Bırakında Popülaritesi yüksekler öğrensin geceleyin. Sanırım; Bitti.

Eklenmek İçin ;
Ad-Soyad :
İstediğiniz Yer :
Icon :
Kurgu / Düşünceleriniz :

En son Dylan Alfie Queen tarafından Cuma Mayıs 01, 2009 8:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Dylan Alfie Queen
Ravenclaw I. Sınıf
Dylan Alfie Queen

Rpg Partner : Yok

MesajKonu: Geri: D y l a n Alfie Q u e e n ->   D y l a n Alfie Q u e e n -> EmptyCuma Mayıs 01, 2009 8:09 pm

Karakter * İlişkileri
Penelope Maria Lewis
Hufflepuff I. Sınıf
Penelope Maria Lewis

Rpg Partner : Aranıyor sahibi ruhumun xD

MesajKonu: Geri: D y l a n Alfie Q u e e n ->   D y l a n Alfie Q u e e n -> EmptyCuma Mayıs 01, 2009 8:57 pm

Ad-Soyad : Penelope Maria Lewis
İstediğiniz Yer : Yerleri bilmiyorum ama hoş bir yer..?
Icon : D y l a n Alfie Q u e e n -> Hayley-hayley-williams-4952345-100-100 ya da D y l a n Alfie Q u e e n -> Hayley-hayley-williams-2345467-100-100
Kurgu / Düşünceleriniz : Kurgu, Hogwarts'ta bahçede tanışmış olabiliriz... Düşüncem ise... Müziğe bağımlısın, yakışıklısın, zekisin... En beğendiğim ve sevdiğim 3 özelliğin bir arada toplandığı birisin. Yani gözümde mükemmel bir varlıksın. İnsan olmadığından şüpheleniyorum. Seninle iyi anlaşmayı çok isterim ^^

D y l a n Alfie Q u e e n ->
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» D y l a n Alfie Q u e e n ->
» D y l a n Alfie Q u e e n ->