Culman Arcanus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu 1. Bölüm; Hiçliğin Çığlığı

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeşmi | Ham Yapılabilir Enerji

4 posters
YazarMesaj
Euphrosyne Hjollwen
Prima di Halloween Sahibi
Euphrosyne Hjollwen

Yeşmi | Ham Yapılabilir Enerji Empty
MesajKonu: Yeşmi | Ham Yapılabilir Enerji   Yeşmi | Ham Yapılabilir Enerji EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 1:24 pm

Tanıyanlar tanımayanlara tanımlasın ^^
https://culmanarcanus.editboard.com
Pephredo Pachis
Kemik Torbası Bar Sahibesi
Pephredo Pachis

Rpg Partner : Şuan yok.

MesajKonu: Geri: Yeşmi | Ham Yapılabilir Enerji   Yeşmi | Ham Yapılabilir Enerji EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 3:09 pm

Yeşmi, bana taktığı süper lakapla gözlerimi pörtleten, Zeğn isminin yapımcısı olan ve bu isime beni aşık eden süper role game play'cidir kendisi. İlham kaynağım olmasıyla birlikte arada bana nur indirir. Beraber smile atarken smile olanlardanız. Ailecek seviyoruz, ailecek imzalı resimlerini bekliyoruz.
Adreane Blanche Velasquez
Bakanlık Müsteşarı
Adreane Blanche Velasquez

MesajKonu: Geri: Yeşmi | Ham Yapılabilir Enerji   Yeşmi | Ham Yapılabilir Enerji EmptyPaz Mayıs 03, 2009 5:52 pm

Yeşmi, Yemiş... Hepücüğü yakışır şekerime. Ankara'da buluşmak istediklerim sırasında çoğu kişiyi sollayarak geçti. Brown foreva! xD Muhteşem bir insan kendisi. Belissimooos! İlk sitenin mesajını atan o oldu bana. Sonra ördekler gibi Pelin ve Aymiş. İlle de Yeşmi. Efe'siz bir hayat geçirmek dileğiyle. xP
Eugen Dwayne Russell
Muggle

MesajKonu: Geri: Yeşmi | Ham Yapılabilir Enerji   Yeşmi | Ham Yapılabilir Enerji EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 1:54 pm

Yeş. Cool Bilmiyorum 3 senedir falan tanırım kendisini o bir Bel'dir. Annemin belimi ağrıyormuş tepkisini verdiği, süper nineye sahip insan. Ankara'ya gelecem seneye görüşürüz inşallah **

Yeşmi | Ham Yapılabilir Enerji
1 sayfadaki 1 sayfası