Culman Arcanus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu 1. Bölüm; Hiçliğin Çığlığı

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asena bilene AsenAngel

4 posters
YazarMesaj
Pephredo Pachis
Kemik Torbası Bar Sahibesi
Pephredo Pachis

Rpg Partner : Şuan yok.

Asena bilene AsenAngel Empty
MesajKonu: Asena bilene AsenAngel   Asena bilene AsenAngel EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 10:55 am

Site yıkmak, yıkmak, yakmak konusunda bizzat mastır yaptığım kişilik. Öyleki bir siteyi en az 6 kez batırıp çıkardı. Kralsın hafız. Onu örnek alıyorum. Soyu Neron'a dayanır [Bkz. Romayı da yakan adam].

Gece gece neymiş şu ıssız adam hacı diyip filmi izlediğim kişilik. O günden beri sütlü Nuriyeye döndü, bana bakışlarından tırsıyorum. Bir daha kimseyle adam'lı film izlemem *-*

Arada sıkılınca ezdiğim, o sıkılınca ezildiğim, etki-tepki zihniyetiyle dolu bir buçuk sene geçirdiğim hatun.

Bazen tarz denemeleri yapıyoruz onunla, baş rahibe olayına geçmiştik ama Miss Miosh'ın pozları öyle ne ya xS Hatun aforoz etmek lazım seni.

"Bacm" felefesinin en çb'sidir o.O

Buyrunuz birde siz yorumlayınız.
Monika Boudlaire
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Monika Boudlaire

Rpg Partner : bak şimdi mesajımın altındaki pm butonuna tıklıyosun, atıyosun kazanıyosun xD

MesajKonu: Geri: Asena bilene AsenAngel   Asena bilene AsenAngel EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 12:15 pm

Asena;

Sinir krizleri geçirdiğim, fıttırdığım, yemeden içmeden kesildiğim, moralimin mutlak sıfır noktasına ulaştığı günlerde veya dakikalarda Fatih kadar olmasa da beni sakinleştiren en yakın arkadaşım. Hiç kopamayacağım biri. Onunla konuşurken kendimi bir şekilde gerçekten "iyi biri" gibi hissediyorum. Mutluluğunu bana da bulaştırıyor. Enerji kaynağı. BüşrAsenAymina kavramının çekirdeği gibi bir şey. Onu gerçekten çok seviyorum. Yazın babamdan izni koparıp Ankara'ya, anneannemlere gidebilirsem buluşucağız. Yemek sözümü unutmadım AsenAngel'ım!
Adreane Blanche Velasquez
Bakanlık Müsteşarı
Adreane Blanche Velasquez

MesajKonu: Geri: Asena bilene AsenAngel   Asena bilene AsenAngel EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 6:13 pm

Cool O kişilik ben oluyorum. Teşekkürler Haydar'dan olma Cano'm ve AyminAsena'nın Aymişi. afro
Euphrosyne Hjollwen
Prima di Halloween Sahibi
Euphrosyne Hjollwen

MesajKonu: Geri: Asena bilene AsenAngel   Asena bilene AsenAngel EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 6:17 pm

* Anormal insan
* AsenAmeno kelimesi onu anlatır
* Anormal oluyor yardıcı oluyor, bi garip :S
* O bi uzaylı, insan olduğuna inanmıyorum. Uzaydan gönderilen ajan o ajan.
* Eskiden çok konuşurduk durgunluyuz artık.
* Gene de seviyorum.
* Topluca manyağız
https://culmanarcanus.editboard.com

Asena bilene AsenAngel
1 sayfadaki 1 sayfası