Culman Arcanus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu 1. Bölüm; Hiçliğin Çığlığı

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Misafir Üye olayı

2 posters
YazarMesaj
Pephredo Pachis
Kemik Torbası Bar Sahibesi
Pephredo Pachis

Rpg Partner : Şuan yok.

Misafir Üye olayı Empty
MesajKonu: Misafir Üye olayı   Misafir Üye olayı EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 6:49 pm

Fiziksel betimlemesi xD: Forumdan üyelik silinince hani misafir olarak kalıyor ya adın işte o. Çok pis kafayı taktım ağbiğ, sizin görüşünüzü de öğrenmek istiyorum. Ona göre akıl sağlığımı sorgulayacağım -_-"

Öhüm. Efendim misafir üye bence; İlk rpg sitesine üye olduğumda forumda pek çok rastladığım ve keriz gibi 'hacı misafir olarak üye de mi alınıyor.' dediğim. Misafir üyeyi benim gibi PLn gibi Yeşmi gibi bir üye sandığım, gerçeği öğrenince yıkıldığım ve her forumda görüşümde çok pis uyuz olduğum birşey işte. Of be itiraf ettim rahatladım -_-"
Euphrosyne Hjollwen
Prima di Halloween Sahibi
Euphrosyne Hjollwen

Misafir Üye olayı Empty
MesajKonu: Geri: Misafir Üye olayı   Misafir Üye olayı EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 6:56 pm

Haha, alemsin Cansu ^^ Bende kıl oluyorum Misafir üye olayın. Kıl kıl durmuyor mu orda. Kafa göz, ağız burun dalacaksın bak bir daha çıkıyor mu?
https://culmanarcanus.editboard.com

Misafir Üye olayı
1 sayfadaki 1 sayfası