Culman Arcanus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu 1. Bölüm; Hiçliğin Çığlığı

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bayanlar için Çöpçatanlık

5 posters
YazarMesaj
Monika Boudlaire
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Monika Boudlaire

Rpg Partner : bak şimdi mesajımın altındaki pm butonuna tıklıyosun, atıyosun kazanıyosun xD

Bayanlar için Çöpçatanlık Empty
MesajKonu: Bayanlar için Çöpçatanlık   Bayanlar için Çöpçatanlık EmptyCuma Nis. 17, 2009 8:44 pm

Buraya adece Bayanlar mesaj yazabilir. Rp sevgilinizin nasıl olmasını istiyorsanız buraya yazın.
Alyssa Jane Stephanié
Muggle
Alyssa Jane Stephanié

Rpg Partner : Henüz yok..

MesajKonu: Geri: Bayanlar için Çöpçatanlık   Bayanlar için Çöpçatanlık EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 6:46 pm

Bende istiyorum.. Bakanlıktan olabilir ama şart değil. Profesörde olabilir. Dükkan sahipleri kategoriler arasına girmiyor üzgünüm.. Hımm.. Rp puanıda en az 80 olursa sevinirim =) Sık sık online olmalı. Aşk RP'lerinden anlamalı =)

Dipnot: Yakın zamanda evlilik planları yapıyorum Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bayanlar için Çöpçatanlık   Bayanlar için Çöpçatanlık EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 7:12 pm

Eee bende eksik kalmayayım bare Razz

Hmmm evi olsun, arabası olsun, maaşı olsun, içkisi sigarası olmasın, kaynanayla oturmam... Laughing

İşin şakasını geçersek, ben aydınlıktayım ama karanlık taraftan biri de olabilir, güzel kurgular çıkartırız.
Ünlüsü yakışıklı olmasın diyemeyeceğim, ne demiş recep ivedik ''Ruh güzelliğin iyidir ama ruhlar aleminde de yaşamıyoruz sonuçta.'' (şuan kendimden utanmaktayım)
Ro seviyesi yerlerde olmasın, güzel rolar çıkartabilelim.
Böyle işte........
Kendimigörücüye çıkartıyorum, başlık istemez, yüz görümlüğü de yok....
Hadi bakalım !
Linnet Svernéj
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı
Linnet Svernéj

Rpg Partner : P.M.

MesajKonu: Geri: Bayanlar için Çöpçatanlık   Bayanlar için Çöpçatanlık EmptyPerş. Nis. 30, 2009 10:20 pm

Başımıza taşlar yağacak Yeşmide arıyor albino
Adreane Blanche Velasquez
Bakanlık Müsteşarı
Adreane Blanche Velasquez

MesajKonu: Geri: Bayanlar için Çöpçatanlık   Bayanlar için Çöpçatanlık EmptyPerş. Nis. 30, 2009 10:45 pm

Arıyorum. Gerçi kim bu kızı ister ama arıyorum işte. Hufflepuff hariç her binadan mezun olabilir. Ben Bakanlık Çalışanı olacağıma göre Bakanlık Çalışanı bir sevgili iyi olur.
Monika Boudlaire
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Monika Boudlaire

Rpg Partner : bak şimdi mesajımın altındaki pm butonuna tıklıyosun, atıyosun kazanıyosun xD

MesajKonu: Geri: Bayanlar için Çöpçatanlık   Bayanlar için Çöpçatanlık EmptyCuma Mayıs 01, 2009 10:45 am

Ben de arıyorum. Ünlüm de taş xD
Penelope Maria Lewis
Hufflepuff I. Sınıf
Penelope Maria Lewis

Rpg Partner : Aranıyor sahibi ruhumun xD

MesajKonu: Geri: Bayanlar için Çöpçatanlık   Bayanlar için Çöpçatanlık EmptyCuma Mayıs 01, 2009 8:52 pm

Şu kızcağıza bir rp sevgilisi xD Mümkünse *ne mümkünsesi ya.. kesinlikle xD* yakışıklı bir ünlüsü olsun. Rpsi iyi olsun. Gryffindor olmassa da iyi olur. Grylı olcaksa da ruhu Slylı olsun xD Ben hufflepufflıyım falan ama ruhum Sly Cool Neyse, bu kızı çekebilecek biri varsa bekliyorum Cool

Bayanlar için Çöpçatanlık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baylar için Çöpçatanlık